به وب سایت شرکت تو سعه گردشگردی خالدنبی گلستان خوش آمدید ...............مشاوره - راهنمایی محلی -هماهنگی اسکان و تدارکات مربوط به مجموعه زیارتی و گردشگری.................www.khalednabi.ir...............با ما در ارتباط باشدی و از نقاط دیدنی و بکر این مجموعه لذت ببرید ...........

حاضرین در سایت

ما 8 مهمان آنلاین داریم

اوقات شرعیدرباره شرکت توسعه گردشگری خالدنبی گلستان

 

شرکت توسعه گردشگری خالدنبی گلستان :

این شرکت در سال 1394در سطح فعالیت شهرستان کلاله تاسیس گردید و در روستای هدف گردشگری گچی سو بالا از توابع تمران بخش مرکزی شهرستان کلاله قرار دارد.

 

با حضور 20 نفر از جوانان این منطقه با هدف فعالیت در زمینه های زیارتی، فرهنگی ، اجتماعی ، علمی، زیست محیطی، حفظ و نگهداری آثار باستانی و تاریخی منطقه گوگجه داغ ، گردشگری و توسعه منطقه زیارتی گردشگری حضرت خالدنبی(ع) تشکیل گردید.

روستای کچی سو بالا با 114 تعداد خانوار و 500 نفر جمعیت و روستای کچی سو پایین با 41 تعداد خانوار و 279 و روستای قره ترناو با 18 تعداد خانوار و 81 تعداد نفر جمعیت در مسیر زیارتگاه حضرت خالد نبی(ع) قرار دارند این روستاها در حصار تپه ماهورها و کوهستانهای زیبای رشته کوه گوگجه داغ یا جرجان که در مسیر بابا شملک و اچ تکچ قرار گرفته طبیعتی اعجاب انگیز و بکر دارد که مردمان آن با زندگی ساده و عشایری روستایی و دلی صاف در پهنه ایران زمین مشغول امرار معاش و عبادت در درگاه خداوند متعال می باشد.

درآمد و شغل های این روستا ها : دامداری ، قالی بافی و صنایع دستی، کشاورزی و فعالیت های بازارچه ای محصولات دامی و ... در زیارتگاه حضرت خالد نبی (ع) می باشد.

از این روستاها گزارش مختلف با تصاویر زیبا ، معرفی ریش سفیدان و معتمدان محلی ، جوانان کار آفرین و تلاشگر، زنان فعال در زمینه صنایع دستی ، دامداران و کشاورزان ، معرفی مسیرها و کوهستانها و زیبایی های منطقه را بصورت مطلوب به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

بیشتر اهداف ما معرفی روستاهای مسیر و ساکنین محترم این روستاها و توانمدندی های عزیزان بوده تا با تبادل نظر و انتقال تجربیات برای توسعه منطقه ، شهرستان و استان و کشورعزیزمان تلاش کنیم.

مرحله دوم از فعالیتهای این وب سایت معرفی بهتر زیارتگاه حضرت خالد نبی (ع) و منطقه اطراف، گزارش فعالیتها خادمان حضرت خالد نبی(ع) و تعامل با هیات امناء زیارتگاه برای توفیق بیشتر در خدمات رسانی به زائران و گردشگران می باشد.

اصل تلاش ما اطلاع رسانی بهتر و مطلوب در زمینه های مطرح شده بود که امیدواریم با برگزاری همایش ها و نشست های علمی و جلسات کاری و کارگاهی با همکاری و دریافت نظرات شما عزیزاندر امر اهداف تعین شده شرکت توسعه گردشگری خالدنبی گلستان گام برداریم.